IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW
I miejsce w Mistrzostwach Miasta,
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu,
I miejsce w Mistrzostwach Rejonu,
V miejsce w Mistrzostwach Województwa,

V drużyna Mistrzostw Województwa

na zdjęciu (od lewej): Piotr Machaj (opiekun drużyny). Tomasz Kajda (VI a),Patryk Matuszkiewicz (VI a), Mateusz Sibiga (VI a), Mateusz Koślak, (V a), Patryk Grabowski (VI a), Maciej Kajda (V b),
(w dolnym szeregu): Filip Szempruch (VI a), Marcin Wójcik (V a), Bartosz Placha (IV b), Dawid Pielaszkiewicz (VI a), Przemysław Pachuta (V a), Ernest Wójcik (VI a)
( grający w drużynie, a nieobecni na zdjęciu): Krzysztof Stępniewski (VI b), Rafał Gustyn (VI b), Filip Rydzewski (VI a), Kacper Drozd (VI b).

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW
I miejsce w Mistrzostwach Miasta,
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu,
II miejsce w Mistrzostwach Rejonu,

w drużynie wystąpili:

Tomasz Kajda, Patryk Grabowski, Patryk Matuszkiewicz, Dawid Pielaszkiewicz, Jan Putkowski, Filip Rydzewski, Mateusz Sibiga, Kamil Smołecki, Filip Szempruch, Ernest Wójcik (wszyscy VI a),
Kacper Drozd, Rafał Gustyn, Krzysztof Stępniewski (wszyscy VI b), Maciej Kajda (V b), Bartosz Placha (IV b)

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW (ROK SZKOLNY 2012/2013):
II miejsce w Mistrzostwach Miasta,
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu,
II miejsce w Mistrzostwach Rejonu,
XI miejsce w Mistrzostwach Województwa,

skład drużyny:
Tomasz Kajda, Patryk Matuszkiewicz, Dawid Pielaszkiewicz, Jan Putkowski, Mateusz Woś, Ernest Wójcik (wszyscy VI a), Kacper Drozd, Krzysztof Stępniewski (obaj VI b), Szczepan Grab, Mateusz Koślak, Przemysław Pachuta, Marcin Wójcik (wszyscy Va), Kacper Kwiatek (V b), Bartosz Placha (IV b).

TURNIEJE I ROZGRYWKI SPORTOWE ORGANIZOWANE POZA IGRZYSKAMI MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

TURNIEJ „KOSZYKÓWKA NA WESOŁO” KLAS V I MŁODSZYCH (PSP nr 2 – 17.10. 2012 r.)

klasyfikacja turnieju:
I miejsce – PSP nr2 zespół I, II miejsce – PSP nr 1, III miejsce – PSP nr 6, IV miejsce – PSP nr 5, VI miejsce – SP nr 2 zespół II
w drużynie wystąpili:
Szczepan Grab, Mateusz Koślak, Patryk Małek, Przemek Pachuta, Marcin Wójcik (wszyscy V a), Jakub Drzewiej, Maciej Kajda, Sebastian Kępa, Maciej Pielaszkiewicz, Marcel Przywara, Mateusz Żydzik (wszyscy V b).

XII TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ KLAS III I MŁODSZYCH O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA KRAŚNIK (PSP nr 5 – 16 i 24.04.2013 r.)


klasyfikacja turnieju:

I m. - PSP nr 1 w Kraśniku, II m. - PSP nr 6 w Kraśniku, III m. -PSP nr 5 w Kraśniku, IV m. - PSP nr 4 w Kraśniku

w drużynie wystąpili:
Krystian Bernaś, Bartosz Fiuk, Szymon Majewski, Kacper Piórkowski (wszyscy III a), Adrian Kapusta, Jakub Kapusta, Maciej Michalak, Dominik Piekarz, Mikołaj Toporek (wszyscy III b), Jakub Lisicki (II a), Mikołaj Majewski, Oliwier Rydzewski (obaj II b).

XVIII TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ IM. MARKA WIELGUSA
 TURNIEJ WOJEWÓDZKI
WYSTĄPIŁO W NIM 19 DRUŻYN DZIEWCZĄT I 24 DRUŻYNY CHŁOPCÓW Z KL. IV I MŁODSZYCH - MIĘDZYRZEC PODLASKI – 21.05.2013

w drużynie wystąpili:
(od lewej): Kacper Jabłoński, Bartosz Placha, Dawid Pietruczuk, Oskar Kaźmierak, Gabriel Oszust, Dominik Piekarz, Marcel Bryczek, Szymon Majewski, Kacper Wegner, Jakub Sadowski, opiekun drużyny – Piotr Machaj

klasyfikacja końcowa turnieju (chłopców):
I miejsce - UKS „NIEDŹWIADEK” Chełm, II miejsce - SP nr 3 Tomaszów Lubelski, III miejsce - UKS „DUBLER” Opole Lubelskie, IV miejsce - ZSO Ryki
miejsca V - VIII: PSP nr 1 Kraśnik, UKS „TOP 54” Biała Podlaska, PSP Janów Lubelski, UKS „SOKÓŁ” Radzyń Podlaski
 

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA KRAŚNIK 2013
 (PSP NR 5 W KRAŚNIKU – 28.04.2013 )

Drużyna PSP nr 1(żółto – czarne stroje) w składzie: Mateusz Koślak, Patryk Małek, Przemysław Pachuta, Marcin Wójcik, Jakub Drzewiej, Maciej Kajda, Marcel Przywara, Bartosz Placha, Maciej Pielaszkiewicz.
W rozgrywkach uczestniczyły reprezentacje wszystkich miejskich szkół podstawowych. Chłopcy wykazali się wielkim hartem ducha i fizyczną wytrzymałością, gdyż przyszło im stoczyć rywalizację w trudnych warunkach – przez niemal cały czas padał deszcz. Zawodnicy byli jednak dobrze zmotywowani, bowiem główna nagroda to wyjazd do Francji na międzynarodowy turniej piłkarski zorganizowany przez partnerskie miasto Nogent-sur-Oise.
Uczniowie naszej szkoły grali bardzo dobrze, w finale jednak zostali pokonani przez zawodników PSP nr 5 wynikiem 0 : 1.