DO STRONY GŁÓWNEJ

WYDARZENIA SPORTOWE 2014/2015

Mini Piłka Nożna Chłopców – Igrzyska Rejonowe
II miejsce chłopców w Mistrzostwach Rejonu w mini piłce nożnej.
Zawody Igrzysk Rejonowych w mini piłce nożnej chłopców rozegrano 19.05.2015 r. w PSP nr 5 w Kraśniku systemem "każdy z każdym".
Wyniki meczów
SP 5 Biłgoraj – SP Jabłonna 1 : 1
SP 1 Kraśnik – SP Jabłonna 0 : 0 (k. 4 : 3)
SP 1 Kraśnik – SP 5 Biłgoraj 1 : 1
Końcowe wyniki zawodów:
1. SP 5 Biłgoraj (awansdo igrzysk wojewódzkich)
2. SP 1 Kraśnik
3. SP Jabłonna

Mini Piłka Nożna Chłopców – Igrzyska Powiatowe i Miejskie
I miejsce chłopców w Mistrzostwach Powiatu i Miasta w mini piłce nożnej.
Zawody Igrzysk Powiatowych w mini piłce nożnej chłopców rozegrane dnia 11.05.2015 r. w PSP nr 5
Mecz o I miejsce:
PSP nr 1 – PSP Boby 3 : 0
Mecz o III miejsce:
PSP Polichna – PSP Wyżnica 2 : 2 (k. 4 : 3)
Końcowe wyniki zawodów:
1. PSP nr 1 w Kraśniku
2. PSP Boby
3. PSP Polichna
4. PSP Wyżnica
5. PSP Liśnik Duży

(w górnym rzędzie): B. Placha - VI b, M. Bryczek - VI a, D. Pietruczuk - VI b, J. Sadowski - VI a, A. Kapusta - V b,
(w dolnym rzędzie): D. Piekarz - V b, M. Michalak - V b, K. Jabłoński - VI b, O. Kaźmierak - VI a, D. Darski - VI b, K. Matuszkiewicz - VI b


D. Piekarz otrzymuje dyplom i statuetkę za I miejsce w Mistrzostwach Powiatu

Zawody Igrzysk Miejskich w mini piłce nożnej chłopców rozegrane dnia 29.04.2015 r. w PSP nr 5

Mecz o I miejsce:
PSP nr 1 – PSP nr 5 2 : 1
Mecz o III miejsce:
PSP nr 6 – PSP nr 2 1 : 0
Końcowe wyniki zawodów:
1. PSP nr 1
2. PSP nr 5
3. PSP nr 6
4. PSP nr 2

XIV Turniej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Burmistrza Miasta Kraśnik -  rocznik 2005 i młodsi

II miejsce chłopców XIV Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Kraśnik.
Zawody rozegrano 23.04.2015 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 w Kraśniku systemem „każdy z każdym”  mecz i  rewanż. 

Wyniki meczów naszej drużyny:
SP 1 – SP 2 3:0
SP 5 – SP 1 4:1
SP 6 – SP 1 0:2
SP 1 - SP 2 2:0
SP 5 – SP 1 3:1
SP 6 – SP 1 1:3 

Końcowa kolejność drużyn:
1. SP 5
2.SP 1
3. SP 6
4. SP 2

(w górnym rzędzie): Aleksander Nowak – III a, Marcel Buś – II b, Kacper Jabłoński – III a, Jakub Pietura – III b, Bartosz Grzymek – III b, (w dolnym rzędzie): Michał Wójcik – III a, Patryk Stępień – III a, Cyprian Wałek – III a, Marcel Jamróz – III a 


na zdjęciu (drugi z prawej) Cyprian Wałek ze statuetką dla „wyróżniającego się zawodnika” zawodów.

 

Piłka Ręczna Chłopców – Igrzyska Miejskie

I miejsce chłopców w Mistrzostwach Miasta w piłce ręcznej.
Zawody Igrzysk Miejskich w piłce ręcznej chłopców rozegrano 06.03.2015 r. w Publicznym Gimnazjum nr 1 w Kraśniku.

Mecze grupowe:
Gr. A:
SP 5 – SP 6 4:5
SP 2 – SP 5 9:3
SP 2 - SP 6 7:3

Gr. B:
SP 1 – SP 3 9:2

Mecz o III miejsce:
SP 6 – SP 3 9:1

Mecz o I miejsce:
SP 1 – SP 2 5:3

Końcowa kolejność drużyn:
1. SP nr 1
2. SP nr 2
3. SP nr 6
4. SP nr 3
5. SP nr 5

(w górnym rzędzie): B. Schwartz - VI a, op. drużyny - P. Machaj, M. Bryczek-VI a,
K. Wegner - VI a, J. Sadowski - VI a, D. Pietruczuk - VI b, B. Placha -VI b, K. Jabłoński - VI b,
(w dolnym rzędzie): K. Matuszkiewicz - VI b, O. Kaźmierak - VI a, D. Piekarz-V b,
M. Michalak - V b, A. Kapusta - V b, Sz. Zduńczyk - VI b.
 

Mini Koszykówka Chłopców – Igrzyska Miejskie

II miejsce chłopców w Mistrzostwach Miasta w mini koszykówce
Zawody Igrzysk Miejskich w Mini Koszykówce chłopców rozegrano 05.11.2014 r. w SP nr 2 w Kraśniku

Mecze grupowe:
SP 1 – SP 6 35:8

Mecz o I miejsce:
SP 1 – SP 2 18:21

Mecz o III miejsce:
SP 6 – SP 3 28:7
Końcowa kolejność drużyn:
1. SP nr 2
2. SP nr 1
3. SP nr 6
4. SP nr 3


(w górnym rzędzie): op. drużyny - P. Machaj, B. Schwartz-VI a, A. Pażybut-VI b, K. Jabłoński-VI b, D. Pietruczuk-VI b, M. Bieliński-VI a, J. Sadowski-VI a, B. Placha-VI b, K. Stępień-VI b, M. Bryczek-VI a
(w dolnym rzędzie): O. Kaźmierak-VI a, K. Wegner-VI a, A. Kapusta-V b, M. Michalak-V b, D. Piekarz-V b.


Mini Koszykówka Dziewcząt – Igrzyska Miejskie

II miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Miasta w mini koszykówce


Zawody Igrzysk Miejskich w Mini Koszykówce dziewcząt rozegrano 04.11.2014 r. w SP nr 2 w Kraśniku systemem „każdy z każdym”
SP 1 – SP 6 28:10

Końcowa kolejność drużyn:
1. SP nr 2
2. SP nr 1
3. SP nr 6

Halowa Piłka Nożna Chłopców – Igrzyska Powiatowe

I miejsce chłopców w Mistrzostwach Powiatu w halowej piłce nożnej
Zawody Igrzysk Powiatowych w Halowej Piłce Nożnej chłopców rozegrane w PG nr 1w Kraśniku - 29.10.2014 r.

Mecze grupowe:
SP 1 – SP Boby 1:0

Mecz o I miejsce:
PSP nr 1 – PSP Wyżnica 2:0

Mecz o III miejsce: PSP Polichna – PSP Boby 1:1 (k. 2 : 0)

Końcowe wyniki zawodów:
1. PSP nr 1
2. PSP Wyżnica
3. PSP Polichna
4. PSP Boby
5. PSP Liśnik Duży

(w górnym rzędzie): Marcel Bryczek-VI a, Bartosz Placha-VI b, Oskar Kaźmierak-VI a, Adrian Pażybut-VI b, Jakub Sadowski-VI a, Kacper Wegner-VI a, Kacper Jabłoński-VI b
(w dolnym rzędzie): Maciej Michalak-V b, Dominik Piekarz-V b, Adrian Kapusta-V b, Dawid Pietruczuk-VI b.

Bartosz Placha odbiera dyplom i statuetkę dla najlepszej drużyny w powiecie.


Halowa Piłka Nożna Chłopców – Igrzyska Miejskie

I miejsce chłopców w Mistrzostwach Miasta w halowej piłce nożnej
Zawody Igrzysk Miejskich w Halowej Piłce Nożnej chłopców rozegrane w PG 1 w dniu 24.10.2014 r.

Mecze grupowe:
SP 1 – SP 6 3:1
SP 1 – SP 2 1:1

Mecz o I miejsce:
PSP nr 1 – PSP nr 5 1:1 (k. 2 : 1)

Mecz o III miejsce: PSP nr 2 – PSP nr 3 2:0
Końcowa tabela zawodów:
1. PSP nr 1
2. PSP nr 5
3. PSP nr 2
4. PSP nr 3
5. PSP nr 6

(w górnym rzędzie): Marcel Bryczek-VI a, Dominik Piekarz-V b, Oskar Kaźmierak-VI a, Mateusz Bieliński-VI a, Dawid Pietruczuk-VI b, Kacper Wegner-VI a, Patryk Stępień-VI b
(w dolnym rzędzie): Bartosz Placha-VI b, Jakub Sadowski-VI a, Adrian Kapusta-V b, Adrian Pażybut-VI b.

Halowa Piłka Nożna Dziewcząt – Igrzyska Miejskie

II miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Miasta w halowej piłce nożnej


Zawody Igrzysk Miejskich w Halowej Piłce Nożnej dziewcząt rozegrane w PG 1 w dniu 20.10.2014 r.

Mecze grupowe:
SP 1- SP 3 7 : 1

Mecz o I miejsce:
PSP nr 5 – PSP nr 1 5 : 1

Mecz o III miejsce:
PSP nr 2 – PSP nr 3 5 : 0

Końcowa tabela zawodów:
1. PSP nr 5
2. PSP nr 1
3. PSP nr 2
4. PSP nr 3
5. PSP nr 6

Indywidualny Tenis Stołowy Chłopców – Igrzyska Miejskie

Miejsce zawodów – PSP nr 2 w Kraśniku
W dniu 23.09.2014 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Mistrzostwach Miasta w indywidualnym tenisie stołowym. Bardzo dobre wyniki osiągnęli chłopcy z klas V – VI:
I miejsce – Maciej Michalak – V b,
II miejsce – Dawid Pietruczuk – VI b,
IV miejsce – Bartosz Placha – VI b
W zawodach wzięli również udział:
Dominik Piekarz – V b, Jakub Lisicki – IV a, Jakub Jabłoński – III a.


(od lewej) : Jakub Lisicki, Bartosz Placha, Dawid Pietruczuk, Maciej Michalak,
Dominik Piekarz



Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców – Igrzyska Miejskie

Miejsce zawodów - PSP nr 5 w Kraśniku
W dniu 25.09. 2014 r. dziewczęta naszej szkoły startowały w Mistrzostwach Miasta i Powiatu na dystansie 8 x 800 m zajmując III miejsce w mieście i VI w powiecie.
Skład drużyny: Oliwia Pielaszkiewicz – VI b, Karolina Pietras – VI b, Martyna Pietras – VI b, Milena Kłyk - VI b, Katarzyna Putkowska – VI b, Carmen Schwartz – V a, Weronika Janczarek – V a, Zuzanna Kiebasińska – V a, Dagmara Stanisławek – V b, Zuzanna Ślusarz – V b, Analena Schwartz – IV b, Amelia Duda – IV b.
Chłopcy startowali na dystansie 8 x 1000 m i zajęli III miejsce w mieście i IV w powiecie.
Skład drużyny: Jakub Sadowski – VI a, Kacper Wegner – VI a, Pietruczuk Dawid – VI b, Placha Bartosz- VI b, Stępień Kacper – VI b, Dziedzic Grzegorz – V a, Jakub Kapusta – V b, Michalak Maciej – V b, Piekarz Dominik – V b, Jakub Rak – V b.

 

ARCHIWUM
CHŁOPCY 12_13DZIEWCZĘTA 12_13Rok szk. 2013/14